UltraViolet 2013

Rezerwacje: tel. 518 820 320, e-emai: rezerwacje@ultravioletclub.pl
Manager: tel. 693 510 820, e-mail: karol.majewski@ultravioletclub.pl

Lokal

Klub UltraViolet to ekskluzywny kielecki lokal w samym sercu miasta nasycony intrygującą tajemniczością luksusu w najczystszej postaci. Wszechobecna atmosfera zapomnienia i świetnej zabawy unosząca się w niespotykanym nigdzie indziej subtelnym klimacie i w pięknych stylowych wnętrzach. Noc w naszym klubie zawsze przepełniona jest pasją z niebiańską ucztą zmysłów dla wszystkich naszych gości.

Regularny rozkład jazdy

Strefę dance budzimy do życia od godziny 21:00.

W środę zapraszamy całą studencką brać. Wstęp od 18 roku życia lub z legitymacją studencką. Bilety dla studentów  wahają się od 5 do 10 zl  (chyba, że obowiązuje na ten dzień lista FB to do 22:00 wstęp Free) bądź organizujemy wydarzenie specjalne

W piątkowe i sobotnie wieczory zapraszamy wszystkich co ukończyli 21 ( Panie ),  23 ( Panowie )  lata. W piątki panie wchodzą za 10  pln ( pomijając imprezę Lejdis ), a Panowie 20 zł. W soboty Panie i Panowie 20zł.

Ceny biletów mogą ulec zmianie ze względu na święta, ostatki, andrzejki, koncerty, występy gości specjalnych itp.

Klub czynny od godziny 21:00.

Imprezy i koncerty

W klubie odbywają się imprezy przy muzyce klubowej granej przez najlepszych kieleckich DJ-ów, a także tworzonej na żywo muzyce instrumentalnej Wieczory umilają tematyczne noce, modowe wieczory, koncerty na żywo oraz występy tancerek, tancerzy, wokalistów oraz całej śmietanki artystycznej.

Uwaga, w klubie obowiązuje selekcja gości gdzie selekcjoner zwraca uwagę na strój oraz zachowanie klienta.

Kalendarz UltraViolet!

2.10 - Lejdis - Panie wchodzą i piją za free !

3.10 - Mordziński ( Wrotki Tak Bardzo Odpięte )

7.10 - Integracja Studencka & Don Kasjo!

9.10 - Ekipa sprzed TV - BigBoy & Nagana & Morus

10.10 - Tocksick w UV!