UltraViolet 2013

Rezerwacje: tel. 518 820 320, e-emai: rezerwacje@ultravioletclub.pl
Manager: tel. 693 510 820, e-mail: karol.majewski@ultravioletclub.pl

Lokal

Klub UltraViolet to ekskluzywny kielecki lokal w samym sercu miasta nasycony intrygującą tajemniczością luksusu w najczystszej postaci. Wszechobecna atmosfera zapomnienia i świetnej zabawy unosząca się w niespotykanym nigdzie indziej subtelnym klimacie i w pięknych stylowych wnętrzach. Noc w naszym klubie zawsze przepełniona jest pasją z niebiańską ucztą zmysłów dla wszystkich naszych gości.

Regularny rozkład jazdy

Strefę dance budzimy do życia od godziny 21:00.

W środę zapraszamy całą studencką brać. Wstęp od 21 roku życia lub z legitymacją studencką. Bilety dla studentów do 23:00 po 5zł (chyba, że obowiązuje na ten dzień lista FB to do 22:00 wstęp Free) po 23:00 -10zł, pozostali zawsze 10zł.

W piątkowe i sobotnie wieczory zapraszamy wszystkich co ukończyli 23 lata. W piątki panie wchodzą za darmo, a panowie 15zł. W soboty panie 10zł, a panowie 20zł.

Ceny biletów mogą ulec zmianie ze względu na święta, ostatki, andrzejki, koncerty, występy gości specjalnych itp.

Klub czynny od godziny 21:00. Oczywiście zapraszamy na naszą strefę ogrodową Coffee Zone codziennie od 12:00

Imprezy i koncerty

W klubie odbywają się imprezy przy muzyce klubowej granej przez najlepszych kieleckich DJ-ów, a także tworzonej na żywo muzyce instrumentalnej Wieczory umilają tematyczne noce, modowe wieczory, koncerty na żywo oraz występy tancerek, tancerzy, wokalistów oraz całej śmietanki artystycznej.

Uwaga, w klubie obowiązuje selekcja gości gdzie selekcjoner zwraca uwagę na strój oraz zachowanie klienta.

Latino del Mundo
2018-09-21