UltraViolet 2013

25-005 Kielce , Ul. Sienkiewicza 33
Rezerwacje: tel. 518 820 320, e-emai: rezerwacje@ultravioletclub.pl
Manager: tel. 693 510 820, e-mail: karol.majewski@ultravioletclub.pl

Aktualności

Follow us LADIES NIGHT
2018-06-22
Piątek

Panie rządzą

Drogie panie tej nocy poczujecie się wyjątkowo…

Jak co piątek mamy dla Was darmowy wstęp przez całą noc

muzyczną rozkosz z klimatycznymi hitami na życznie oraz

specjalności przygotowane przez naszych barmanów,

które będą niesamowitym dopełnieniem waszego wieczoru!!!

A dla najbardziej roztańczonych pań mamy zmysłowe upominki!!   


Panie oczywiście wchodzą za darmo i pamiętajcie impreza zaczyna się od 21:00, ale zapraszamy na naszą strefę ogrodową już od 12:00, więc jak chcecie spotkać i pogadać z przyjaciółmi lub po prostu wyluzować się na najładniejszej strefie w Kielcach przed wieczorną imprezą.... Zapraszamy!!!

Rezerwacje pod nr tel. 518-820-320 
(można dzwonić codziennie od 12:00-21:00)

Oczywiście przypominamy o piątkowych promocjach dla grup urodzinowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich- dla klubowiczów co wcześniej przed imprezą zarezerwują i opłacą loże w naszym klubie (oczywiście cała wpłacona kwota jest do wykorzystania na barze) mamy specjalną promocje, a mianowicie: wszyscy z grupy wchodzą za free i dostają od klubu alkoholową niespodziankę. Zapraszamy wszystkich do naszego klubu na tę specjalną noc dla pani młodej, pana młodego czy jubilata